laci619's forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

laci619's forum

mene sve interesuje !
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SmS poruke (ljubavne)

Ići dole 
AutorPoruka
laci619
Admin
laci619


Broj poruka : 77
Godina : 30
Локација : srbija-->vojvodina-->zrenjanin-->zitiste-->banatski dvor
Datum upisa : 25.10.2008

SmS poruke (ljubavne) Empty
PočaljiNaslov: SmS poruke (ljubavne)   SmS poruke (ljubavne) EmptyNed Nov 16, 2008 10:28 pm

LJUBAVNE SMS PORUKE


2. Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...

Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??

Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.

Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!

Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!

Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.

Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!

Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi andjeli znati koliko mi znacis...

Ako postoji sjaj on je u tvojim ocima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako postoji tuga to je zivot bez tebe, ako je itko voljen to si ti!

Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je Tuga.

Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.

Ako te ikada budem zaboravila bit ce to posljednji dan u mom zivotu...

Ako te gnjavim zovi 92, ako te prestrasim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, a ako me zelis nazovi moj broj

Ate zaboli proslost na mene pomisli bar, jer bili smo bili nekad najljepsi par...

Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BIT CU TU.

Ako treba ugasit cu svijecu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba porusit cu mostove, unistiti proslost, otici u nepovrat samo zbog tebe.

Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.

Ako voljeti znaci zivjeti, onda voljeti tebe znaci zivjeti vjecno.

Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...

Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!

Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu ja.

Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve!

Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!

Bog je svim andjelima dao krila osim tebi, jer nije zelio da mu najljepsi odleti!

Bori se za srecu, za ono zelis. Ono sto mnogo ti znaci, nemoj dijeliti. Ne brini za druge, jer drugi ce se snaci, ali ljubav poput tebe tesko je naci.

Citam knjigu, a oci mi suze, mislim na tebe, sto mi srce uze!

Cokoladni bomboni. Ne. Cvjetni med. Ne. Sladoled od ljesnaka. Ne. Secer. Nema sanse. Jebi ga, i dalje ne nalazim nista sto je sladje od tebe.

Covjek se budi najcistije duse koja ceka da ju oblikuje buduci dan. I zato priusti sebi da ti prvo "dobro jutro" pozeli onaj tko te voli. DOBRO JUTRO!

Cuvaj me u malom kutku svog srca! Neka ti moje misli ne remete ni jedan trenutak zivota, a voli me tek toliko da znam da postojim!

Cvjeta ruza usred zita, ljubim onu koja cita, ljubi i ti onog tko salje, pa nek ruza cvjeta i dalje!!!

Da budem sretna jer si mi prijatelj ili da placem jer je to najvise sto ces mi ikada biti?

Da je zrno pijeska jedinica za ljubav, sve pustinje ovog svijeta ne bi bile dovoljne da ti kazem koliko te volim!!!

Da se sva mora svijeta razbiju u kapi, koliko bi ih bilo? Da se sve zvijezde svemira zbroje, koliko bi ih bilo? Ne znam, ali mojih poljubaca bi bilo vise.

Da si lijep, to vidim. Da si dobar, to znam. Da volis, to mislim. Ali koga, to ne znam.

Da su noci duge koliko te ja volim, nikada ne bi svanulo!

Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 1000, pa jos 1000... Kad razmijenimo milijun poljubaca pomijesajmo ih zajedno sve dok ih ljubomorni ne budu mogli prebrojati.

Daj mi sebe od sebe ako neces da mi srce nazebe jer kad tebe nema ljubavi, cini mi se da je zima.

Daj mi tvoju ruku i zazmiri. Cujes li kako moje srce kuca? Razumijes li sto kaze? Prica o mojoj ljubavi prema tebi!

Dala sam ti mladost svoju, zato necu voljeti sebe, i da opet mladost imam birala bih samo tebe!!!

Daleko je zvijezda, sto na nebu sja, daleko je momak sto ga volim ja!

Daleko si od ociju ali od srca nisi. Jedino sto mi nedostaje znaj ti si. Nisi zvijezda ni andjeo, ni bog da te molim, ali si osoba koju ludo i iskreno volim...

Daleko si voljena moja, duge su mi tamne noci, ali ljubav snagu mi daje da izdrzim u samoci. Daljina nas dijeli, ljubav nas spaja, tesko je bez tvog zagrljaja.

Dan je zaljubljen u noc, noc je zaljubljena u dan, a ja sam zaljubljena u tebe.

Dan kad si se rodila, padala je kisa. Nije to bila kisa, nego nebo je plakalo sto je andjela izgubilo.

Divno je kad nekog volis, jer ljubav je najveci poklon koji dajemo. Ljubav je skola nesebicnosti i vjernosti. Prava ljubav je kad nekoga volis kao ja tebe.

Doci cu ti nocas u san, na obraz cu ti stavit dlan, njezno cu te milovati po licu, necu pustiti suzu izdajicu, poljubit cu te u snene oci i tiho nestati u noci

Dodirni me kao meka pahulja, zagrli kao meka kosulja. Izbrisi trag mojih nemira - umrijet cu bez tvog dodira.

Dodji da ti nesto sapnem na usta, mozda pronadjemo zajednicki JEZIK!!!

Dok gledam u zvjezdano nebo shvatih da najsjajnija zvijezda i nije tako daleko. Dapace, siguran sam da je upravo uz mobitel.

Dok se zemlja bude okretala, ja cu te voljeti, dok sjaje zvijezde, ja cu te maziti, kad vjetar puše, ja cu te paziti, kad izadje sunce, shvatit ces da te volim

Dovoljan je jedan tren da nekoga zavolis, a premalo citav zivot da ga zaboravis - zauvijek ces mi biti u mislima.

Draga kako mozes vjerovati svojim ocima vise nego meni? Tvoj nevjerni decko.

Dugo, vec dugo te promatram pokusavajuci otkriti neku tvoju manu, i konacno sam uspio! Andjele, pa ti nemas krila!

Eh da imam zlatan noz, da rasijecem srce svoje, sa svakom bi kapi krvi, napisala ime tvoje.

Eh da mogu, u sitne sate, kada me misli navedu na te, da tiho, necujno svratim i tebi se za ljubav obratim.

Evo sada nagovaram mjesecinu da u tvoju sobu zaviri i da te umjesto mene probudi i zagrli. Neka te cuva i neka ti prica, neka te ona ljubi kad ne mogu ja.

Gdje god podjes sirom svijeta, gdje god zarko sunce sja, nigdje neces naci djevojku da te voli kao ja!

Hej ljubavi u dalekom gradu cuvaj mi se da te ne ukradu, cuvaj ljubav da nam ne uvene, cuvaj srecu za tebe i mene!

I imam sve u zivotu, sto se kupiti moze, jedino ti nisi tu, ali te cuvam ispod koze!

I kad nas tisuce kilometara budu razdvajale, kad najmanje mislis na mene, moje oci ce gledati u daljinu i vidjeti samo tebe.

I pustit cu ovu suzu tise jer tebe nema pored mene vise.

I sve sam druge tvojim imenom zvala, i sve im uzela, a nista im dala, jer kad se samo tvojih ociju sjetim, na svim se neduznim muskarcima svetim...

Iako daleko u gradu tom, vjecno ti si u srcu mom, jedino tebi cu poruke slati, jer samo za tobom srce mi pati.

Ima 7 svjetskih cuda, 6 kontinenata, 5 krakova zvijezde, 4 lista djeteline, 3 svjetska oceana, 2 oka... ali samo 1 si ti!

Iz ociju suze kaplju, usne tvoje ime sapcu, a srce boli stoga sto te ludo voli!

Izblijedit ce slika, uvenut ce cvijece, ali ime tvoje iz mog srca se izbrisati nikad nece!

Ja cu tebe nocima sanjati tvoje ime necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te dodji molim te jer ludo VOLIM TE.

Ja nisam cvijet po kojem se gazi, niti sam svjetlo koje se gasi, ja nisam rob koji te slusa, ja sam jedna zaljubljena dusa.

Ja nisam zena bez ponosa, pa da kleknem i da molim, na koljena svoja necu pasti iako te ludo volim!

Ja znam da nemam vise prava na tebe, al ipak ne mozes mi uzeti snove. U snovima te imam samo za sebe i ne dajem te nikome!

Je li grijeh sto te zelim svaki tren, i sto mi je pogled zaljubljen. Ako je grijeh to, Bog nek oprosti srcu koje je cijelog zivota cekalo nekoga kao sto si ti.

Jebes mi mater ako te ne volim!

Jedan savjet - CUVAJ SE, jedna molba - NE MIJENJAJ SE, jedna zelja - NE ZABORAVI ME, jedna laz - NE VOLIM TE, i jedna istina - STRASNO MI NEDOSTAJES!

Jedino ti znas sto mi treba, tvoj topli osmjeh i ljubavi do neba. Jedino ti mozes to da mi das, ZATO TE I VOLIM, SAMO DA ZNAS.

Jednom se radja, jednom se dise, jednom se voli i nikad vise.

Jos uvijek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis i volis do kraja.

Kad bih kralj svijeta bio, on se ne bi Zemljom zvao, tvoje ime bih mu dao. Kad bih svemirom carevao, svaku zvijezdu, sve bih TEBI darovao.

Kad bih ljubav svoju suzama morao dokazati, ja plakao bih dan i noc, ali suze svoje nikad isplakao ne bih jer te volim kao bolesnik svoj posljednji dan.

Kad bih opet sreo tebe, ponovo bih sreo srecu, jer curu slicnu tebi vise nikad sresti necu!!!

Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne snijeg, kad se ledenjaci otope, kad usred noci zasja sunce; NI TAD TE NECU PRESTATI VOLJETI!

Kad noc se spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini poljubac saljem svoj, nek poljubac stigne gdje ne mogu ja i tiho ti sapne: mislim na tebe malena

Kad nocu nebo gledas ti mislis da zvijezde sjaje, a to se andjeli nebom bude da tebe gledaju.

Kad osjetis najtezi trenutak u zivotu, kad izgubis povjerenje u samog sebe, sjeti se bar tad da postoji neko tko misli na tebe!!!

Kad ovu noc pobijedi dan i kad se probudi priroda iz sna, tebe neka probude sapati moji. Jedina moja volim te ja!!!

Kad procitas ovu poruku, ti pomisli na mene, kako me srce steze! Otkad tebe znam sve me za tebe veze. Tvoje Ime u srcu nosit cu i dok zivim tebe voljet cu!

Kad sam bila mala, rekli su mi stariji da su med i mlijeko dvije nasladje stvari, a sad kad sam starija i stekla iskustva sladja su mi tvoja usta!

Kad se gledam u ogledalu vidim TEBE, kada lutam ulicama vidim nekog tko lici na TEBE, kad sam s nekim mislim na TEBE, sad vidis VOLIM SAMO TEBE.

Kad se poklope kazaljke na satu i kad otkuca ponoc, ti zatvori oci i stisni ih jace i sjeti se onog tko zbog tebe place!

Kad se probudis jedne divne noci, ti pogledaj kroz prozor svoj i preko najljepse zvijezde primi poljubac moj!!!

Kad se sjetim Tebe u hladnim nocima bol mi na dusi pociva, srce me zaboli jer te ono jos LUDO VOLI!!!

Kad sklopis oci svoje, ja cu doci zlato moje, da te ljubim, da te mazim, da te cijele noci pazim, da te cuvam od svih zala jer te volim sreco moja mala!!!

Kad te nema moji snovi se izgube, moja masta se zamrzne, moje usne ne govore, moja dusa se izbrise i sve bol postane!

Kad te tuga slomi, kad te srce boli, procitaj ovu poruku i vidi tko te iskreno voli!

Kada budes spavala, u san cu ti doci ja, da te vidim, da te grlim, da te ljubim, da te imam samo za sebe. Jer jedino te tada mogu imati, nesudjena ljubavi!

Kada otvoris prozor i pogledas nebo i kada vidis zutu zvijezdu sto najjace sja, ti se sjeti mene, jer to poljubac ti saljem ja.

Kada se iskreno voli, ni razdvojenost ni vrijeme ne mogu nam nista!

Kada vidis pticu u visokom letu ti se sjeti mene u dalekom svijetu, gdje god odes putevima svijeta, gdje god sunce sja, nikad nikog neces naci, da te VOLI KAO JA!
Nazad na vrh Ići dole
https://laci619.4umer.com
laci619
Admin
laci619


Broj poruka : 77
Godina : 30
Локација : srbija-->vojvodina-->zrenjanin-->zitiste-->banatski dvor
Datum upisa : 25.10.2008

SmS poruke (ljubavne) Empty
PočaljiNaslov: Re: SmS poruke (ljubavne)   SmS poruke (ljubavne) EmptyNed Nov 16, 2008 10:29 pm

3. Trudi se, trudi jedini moj, udovolji mi sve, ali izgleda da cu ja na kraju od tog' tvog silnig truda ostati trudna!
4. Ako zaspim, sanjacu te. Ako se probudim, videcu te. Ako te vidim, zaljubicu se. Kazi mi molim te, sta da radim sa tobom?!
5. Zarazne klice tvoje lepote inficirale su srce moje. I posle kratke anestezije na operacionom stolu tvojih osecanja ja cekam da mi das injekciju nade!
6. CAO u policickoj sam stanici! Uhvatili su me i imaju slucaj protiv mene: POSEDOVANJE SLATKOG LICA! Unistena sam. Treba mi neko ruzan da me izbavi. MOLIM TE pomoz mi!
7. Prica se da trosis plavusu bujnih grudi, plavih ociju, dugih nogu i lica rumena... samo steta sto je GUMENA.
8. Veceras ce se dogoditi zlocin iz strasti. VREME: oko ponoci; MESTO: tvoj krevet; ZRTVA: ti; POCINITELJ: ja; MOTIV: strast. CUVAJ LEDJA TVOJ OBOZAVATELJ!
9. Uzmi me, topla sam, perem se cesto, ali ipak smrdim, no nisam kriva. Bio si mi prvi koji me je nategnuo i razvalio svojom velicinom. Zauvek tvoja CARAPA!
10. Svaki dan poveæava se broj onih koji mi mogu polizati dupe...danas je TVOJ dan!
11. . Hocemo li ti i ja, malo? Niko ne mora da zna, lepo meni, lepo tebi i oboje strasno uzivamo!Pristajes li da se ja i ti, a da niko ne sazna malo...DOPISUJEMO.
12. Otkricu ti jednu malu tajnu koju ne smes nikome reci: moj kurac je od drveta, a ja nikome necu reci da su tebi usta puna piljevine!
13. Ovu poruku moze procitati samo ZGODNA osoba: Probaj opet... Nista? Sorry, ali izgleda da nisi zgodna osoba... HEJ! Nemoj siliti, RUGOBO!
14. Kad ti se macka uz tebe vere, podigni joj rep i poljubi umesto mene! Jen, dva, opet ljubim te ja!!! Opa, mi cemo doci sutra!
15. Pritisni dole, dalje, ok, jos vise YES! Aaah ooh, da to Miki! Brze! Samo tako! Mmmm... Ovako se jebe preko mobilnog...
16. Centar za govorne vezbe Vam javlja da Vam javlja, da Vam javlja, da Vam javlja, da Vam javlja, da Vam javlja, da Vam javlja, da Vas jebe od pocetka javljanja!
17. Sta je? Sta ima? Bulja mi se klima jer sve stima. Misli svako da je nama lako ali nije tako nego kako? Zlo i naopako, jesi ikad plako?
18. Recept: 1 kg poznanstva, 20 kg ljubavi, 15 lepih pogleda, 20 stiskanja. Sve to staviti u sirok krevet, dodati bananu i 2 jajeta mjesati 10 minuta i pricekati 9 meseci.
19. Obavestenje Krasa: "Prestajemo sa proizvodnjom zivotinjskog carstva pa vas molimo da to imate u vidu ako trazite novu licnu kartu!"
20. Proslogodisnje istrazivanje u Canadi pokazalo je da su teenageri koji ne veruju u Deda Mraza skloni seksu s istim polom. I Vi bolujete od te bolesti.
21. Kad si tuzan i kad mislis da si niko i nista, imam jedan savet za tebe: Uzmi jedan veliki kondom i navuci ga na glavu -NEKA DRUGI VIDE DA SI I TI NEKI KURAC !!!
22. Moram priznati da mastam o tebi i da mi se vec dugo svidas. Zastane mi dah kada te vidim. Zelim te i jednog dana te moram imati. Novi BMW M3!!
23. Proljece je, ptice to rade, pcelice to rade, leptiri takode, hocemo li i mi? Zaboravi, ni jedan covek ne moze leteti!
24. Postoji samo jedna pametna droga na ovom svetu: LJUBAV! Ako zelis, ja cu da ti budem diler...
25. Danas se snima ljepota naseg grada. Zato vas molimo da ostanete kod kuce. Unapred zahvalna nezavisna radio televizija.
26. Ako si mlad i imas muda, javi se odmah, cekam ko luda. Dodji do mene misu moj mali dodji do mene pa me opali. Dodji do mene misicu moj. Nadji me al ne zovi moj broj.
27. Parfimerija "Armani" Vas obavestava da smo nakon silnih neuspeha uspeli proizvesti parfem koji moze konkurisati smradu kakav ste Vi!
28. Tvoj je penis kao pesma-IDE OD USTA DO USTA
29. PRVO UÐE NEKA NABRIJANA RIBA, PA DIZE NOGE, PA SKACE, PA ULETI NEKI TIP, PA JE DIGNE, PA BI JE JEBO, PA NEBI JEBO, PA JE POMERI, PA JE BACI... I TO TI MUJO ZOVU BALET
30. PAZNJA! PAZNJA! GUZIN TUNEL SE ZATVORIO! ZATO GA MOZETE OBILAZITI KROZ SUMSKI PUT ILI PREKO SISATIH PLANINA! BUDITE PAZLJIVI KROZ SUMSKI PUT JER JE KLIZAVO.
31. Još su samo dve stvari koje nas drze zajedno. Jednu imaš ti, a drugu ja.
32. STA SI U HOROSKOPU? ODPOZADI DEVICA, A SPREDA STRIJELAC.
33. Nikada mi ne kazeš da me voliš…OK, mi izlazimo, razgovaraš sa mnom, stiskaš me, ali mi nikada ne kazeš da me voliš. Sad stvarno-voliš li mozda neki drugi mobilni?!

34. Ovo je stvarno glup nacin kako potrosit 2.40 din + PDV, ali sta se mora mora se.
35. Utvrdjeno je da je penis najljenije bice na svetu. Lezi na jajima, dize se samo uz neciju pomoc i onda trazi da ga se gura.
36. Ti imas nesto sto svi zele, za sto se svi bore, ti imas mene.
37. Sanjao sam te...sreli smo se u kaficu u subotu navecer...ili to mozda nije bio san..moze biti to sam ja bio tako pijan pa se meni cinilo da spavam..
38. Ovaj zvuk koji ste èuli nije zvuk poruke veæ vam javljamo da je vaša seksualna aktivnost na minimumu. Savjetujemo vam da se aktivirate.
39. Kad me imaš dobro ti je; kad me lixeš vlazim se; kad me pališ ja se zarim; kad me sisaš je se gubim; kad se izgubim ti me gasiš. Zauvek tvoja cigara.
40. Otisla si nek si i nisi bila bog zna sexi. Svaki ti je nesto dao, a ja sam te zajebao. Zivot tece i bez tebe a ustvari ko te jebe!
41. 520. A+K(O? =T$I# "J!E1 &O7V?U6 ,P"O/R*U%K$T3 *T?E=S)K/O( 2P#R!O2C6I;T-A_T/I) ?Z9N&A$C3I1 =D?A( &T/I: ;J_E7 /H=I?T*N/O= *P%O/T#R"E*B-A;N, *S/E)X#!!!
42. 3(2x-3) (Vx+5) -(Ox-Cool (L+4x)=3-(3x-2) (Ix+4)=(M+8x)+(T+4x)+E=VOLIM TE
43. ZNAM DA TO NEMAS NA JELKI, ZNAM DA GA DJED MRAZ UVIJEK ZABORAVI, ZNAM DA NI TAKAV SLATKIS NEMAS ZATO TI GA U PORUKU PAKUJEM NJEZNO I SALJEM TEBI POLJUBAC!!!!
44. Ja sam beli biser a ti moj sjaj, ako me volis odgovor mi, daj!!!!
45. U tvojim oèima slike su jasne sretan æeš zivet kolika je sad tu uloga moja neæu te pitati dovoljno je samo da mi kazeš ti BEZ TEBE NE MOGU ŽIVETI!
46. Sreæo moja volela bi da u ovoj hladnoj noæi zagrejem tvoje telo i da svojim glatkim jezikom prelaziš preko mojih oblina.Voli te tvoja ŠOLJA MLEKA!
47. Prija ti moj dodir, toplota i nežnost kada se privijem oko tebe. Postoji li lepši oseæaj od toga kada si go a ja sam na tebi. Voli te tvoje CEBE!
48. Hteo bih te pitati, da li mogu par dana stanovati kod tebe? Svi su tako ljuti na mene, a potreban mi je prijatelj. Tvoj Osama Bin Laden
49. Sanjas li ikad da cu kroz vreme proci, sanjas li ikad moje oci, sanjas li ikad da cu ti doci, sanjas li ikad mene i sebe, sanjas li ikad da ne mogu bez tebe?
50. Cao, moje medeno znaj da te volim jebeno. Ti si moja cokolada zbog koje je nastala ova balada. I da ti nije palo na pamet ovo brisati jer ti necu vise pisati.
51. Kad ti jednom lose krene kad ti dodje da rezes vene vratis se u stare dane i shvatis da je zivot sranje!!!
52. Voljela bih da sam droga da me volis ko Boga da me smrces i ubrizgavas u svoje vene i da ludis zbog mene.
53. Najpoznatiji istrazivaci sa univerziteta Prinston su utvrdili da korisnici mreze GSM, koji jebu manje od dva sata, drze telefon u desnoj ruci...))))
54. Savremenoj devojci je potreban jedan dobar, vlazan, cvrst i nadasve postojan............................KARMIN.
55. Sanjao sam da sam carobnjak i da sam te pretvorio u pusku i okacio na zid, ali posto mi se ne uklapas u enterijer odlucio sam da te skinem, nategnem i opalim!
56. Volim kad su tvoje ruke oko moga tela, volim kada su tvoje usne na mojima, volim kad je tvoj jezik u mom grlu, zelim da osetis moju vlaznost. TVOJE ZAJECARSKO PIVO!
57. Sta ti u ruci to ti u guzici!!!!!!
58. RUCAK JEDAN KEKS JEDAN SEX. DORUCAK DVA KEKSA DVA SEX-a VECERA TRI KEKSA BEZ SEX-a I AKO DIJETA NE USPIJE POKUSAJ SA CETIRI SEX-a.
59. Recept za dug zivot. Sex prije podne sex poslije podne i sex navecer.
60. Ugasio si vatre sve, ali mene ne. Tako sam napaljiva, tako krhko tanka, jedva cekam tvoj dodir da me napali i tvoj dah na kraju ugasi. Tvoja SIBICA!
61. VELIKO JE DOBRIH STVARI, A NAJBOLJSA SI TI. KO ZAGLEDAM TE ZAZELIM SI TE, KO NA JEZIKU OBCUTIM TE POJEM TE. Moja draga vecerja
62. Da, stisni me. Jako. Jace. Igraj se svojim prstima. Daaa... Obožavam te! Ti si najbolji... Tvoj mobilni!
63. Zdravo! Molimo pricekajte dok ovaj program poveca vaš penis........... Greška: Vaš penis nije pronaden!
64. Postovani korisnice,vas racun za ovaj mesec iznosi 1500 poljubaca,molimo vas da racun uplatite kod vlasnika ove kartice!!!
65. . To jossss ajjjj diraj dirajjjj diraj nesto narodno i ponasaj se prirodno jer domace je najbolje vrh strane tvoje nane.
66. Volim te i ti mene volis, drzim te u krvetu, znojim te, tresem te vidim da i ti u tome uzivas - ISKRENO TE VOLIM \\TVOJ PROKLETI VIRUS\\.
67. Otkad tebe nema i vreme je stalo, kafa je ostala neispijena i knjiga na stolu neprocitana, stala je muzika i oko mene sve je crno. P.S. Vrati nam se STRUJO!!!
68. Samo malo.....ej bre!!!....dje je kog vraga..... sta???..... nema je...qq mene, nista ne vidim......da upalim svjetlo...aaaa tu je......tvoja ruka je u mom vesu! Poslala: Opicena_100%
69. TRAZI SE NOVA BUDALA DOK STARA CITA OGLAS.
70. Kako se zove koktel od: Alpskog mleka, Biter lemona i koka kole....Ala-bite-koko.
71. Umro je Penis Kurcic, sahrana na britofu SISKOVO, zalujuci: zena SISKA PIZDIC, cerka: FAFA DRKIC I sinova: ANUS BUZIC i JEBO PAS MATER.
72. ZNAM DA SI DOBRA U NEKIM TRENUCIM ALI NE U SVAKIM. ZATO SE CUVAJ.CAO. ODNOSNO. LAKU NOC!!!!!
73. Lepo se uci nece se smaci novi kurton DJANI VERSACI od tripera preventiva za sidu spas novi kurton ADIDAS.
74. Pretpostavka: zene više uzivaju u seksu nego muškarci. Dokaz: Kad vas svrbi uvo pa ga prstom dobro pocešete vaše uvo je sigurno uzivalo puno više nego prst.

75. Recept za SEX: malo pasulja da se bolje jaše, malo ulja da ne zulja, malo soli da ne boli, salate da se skine zate, i dvije zlice Vegete, da ne dode dijete!
76. Noc je tamna, gubim dah, u srce moje usao je strah. Javi se bar, dusa me boli, sto nismo zajedno. Gori drhtavi glas, iz grla muca... Gde si ljubavi meni se TUCA!
77. Dobit ces nesto slasno, nesto ukusno, nesto primamljivo, nesto zavodljivo, nesto glomazno, a i slatko da neces moc da odbijes.... DOBIT CES BATINA!!!
78. Ja te volim, ja te obozavam. Nameravam da te zajebavam. Ako pogodis ko ti pise, zajebiga duplo vise. Moja adresa vedra nebesa, moj kucni broj zini pa stoj. Pise ti tvoja pogodi koja. Adios budalo moja.

79. Restoran PICIN HLAD: Nudi Vam karu na zaru, muda od labuda, i dude krave lude.
80. Popi bensendin, trodon ili duni malo vise, ako to praktikujes, i bices opusten, samim tim nece biti ni panike u toku final countdown-a...
81. Weather: Beograd - Ujutro maglovito i tmurno, popodne se očekuje dnevna svetlost a naveče ponovno zamračenje...
82. Sisaces ga ustima, udarace po zubima, što se jace lize do krajnika stize, zaliva te tecnost cini ti se vecnost kako je dugacak al je sladak mali CUPA CUPS.
83. Ako mi ne odgovoriš za 25 sekundi od cega je vec prošlo 15 i ako ne stigne za 10 od cega je vec prošlo 8 duguješ mi 100 poljubaca... Vreme isteklo, duguješ mi.
84. Ako ti dosada lomi dušu, ako ti snovi stezu vene, nemoj plakati u tami snova, podigni glavu i nazovi mene.
85. Filozofsko pitanje: Da li je zdraviji grob od ciglene opeke ili od betonskih blokova?
86. 1:2 volim te ja. 2:3 to ne znas ti. 4:5 to ne zna svet. 6:7 nikome te nedam. 7:8 cik pogodi ko sam!!!
87. PROROCANSTVO! Ovog leta vozices se brodom, otplovices daleko na pucinu i doziveti brodolom ali ne brini se! Nece ti biti nista jer GOVNO PLUTA!
88. Malerski horoskop: POSAO: U 12h postacete milioner. LJUBAV: U 11h naci cete zenu svog zivota. ZDRAVLJE: U 10h umrecete od mozdanog udara.
89. Dobar dan, ja sam mala radijacija i zivim u vasem mobilnom. Prilikom svakog razgovora ja vam polako unistavam mozdane celije i pospesujem rak. Hvala.
90. Pre nego se na mene popnes podmazi me dobro. Volim kada me zajasis, cvrsto obgrlis svojim nogama i ponekad napumpas do kraja. Zauvek te voli tvoj BICIKL!
91. Obozavam kad smo sami, kad ne biras vreme da budemo zajedno i kada me satima promatras! Najvise volim sto me cesto diras tamo gdje se palim! –Tvoj TV !
92. Jel znas kako je car Lazar na merdevinama kreso caricu Milicu? Ako ne znas ponesi merdevine i dodji da ti pokazem.
93. Jednom mi je neko rekao da je puno sexa lose za pamcenje. Ali ko mi je to rekao, zaboravih.

94. Da li se poznajemo odnekud? Jesmo li se mozda sexali ili slicno?

95. Oslobadjam te tvog omota i sa strasti cu se sladitm tobom - sladoled od jagode je divan!

96. 99,9 procenata muskaraca u svetu su nezadovoljni sexualnim zivotom, ma nemogu ni ja svugde biti.

97. V-ece je proslo, O-pet ce doci, L-ep je zivot, I-to ce proci, M-nogo te volim, T-o nije sve, E-vo jos jednom, VOLIM TE!!!
98.
99. Kad ti nesto lose krene nemoj da seces vene! Kad ti se nesto lose desi nemoj da se besis, vec mucni malo glavom, nemoj biti fina U SEXU JE ISTINA.

100. Posalji ovu poruku nekome koga volis, nekome koga mrzis, nekome ko ti je drag i nekom sa kim bi u krevet, pa se pitaj zasto sam ja tu poruku poslala tebi.
Nazad na vrh Ići dole
https://laci619.4umer.com
laci619
Admin
laci619


Broj poruka : 77
Godina : 30
Локација : srbija-->vojvodina-->zrenjanin-->zitiste-->banatski dvor
Datum upisa : 25.10.2008

SmS poruke (ljubavne) Empty
PočaljiNaslov: Re: SmS poruke (ljubavne)   SmS poruke (ljubavne) EmptyNed Nov 16, 2008 10:30 pm

101. Bili Emte, Bemte i Jebmte. Resili da ubiju coveka, Emte mu pucao u srce, Bemte u glavu a Jebemte u dupe. Osudili emte 8 god. bemte 9 god. a Jebemte dozivotno!

102. Izvini oprosti, razumi, shvati! Dozvoli da ti objasnim neke stvari! Iz obzira u obzir ne dolazi u obzir! Kostantno receno: Nedostajes mi!!!

103. "Beauty Club" lep u picku materinu, vas obavestava da depilaciju supka koju ste zakazali za sutra odlazemo jer nismo pronasli odgovarajuci kombajn za vas supak.

104. Gleda deda babu dok joj srce rita, jebem onog koji to procita!!!!!

105. MOBTEL info: Zbog kvara na sms sistemu vas telefon ce poceti da vibrira. Resenje: zavalite se u fotelju nabite mobilni u bulju i uzivajte!

106. Zelim da tvoji prsti klize to mom telu, da mi tiho sapuces u donju rupicu, i da me DOBRO napunis. Tvoj mobilni

107. Kada ti jednom lose krene nemoj da bockas vene, kada ti se nesto lose desi nemoj da duvas lepak u kesi, samo mucni glavom problem ces resiti travom...THE END!!!

108. Nadam se da ovo što citaš nije smiješno jer sam ja na psihijatriji!

109. Snocka sam te senjal, nate sam se penjal, mustace sam frkal dok sam nate drkal, ti tak dobro mesas, kak da grozdje presas, vec zna celo selo kakvo imas prelo.

110. Prvi dan stvori Bog dan, dodje vrag i stvori noc. Drugi dan stvori SEX a vrag stvori brak. Treci dan stvori Bog ljubav a vrag ljubavnicu, cetvrti dan stvori tebe a vrag se nasmeje!

111. Cvrsto ga drzi da ti ne isklizne, dobro ga protresi, on jace prska. To belo sto iscuri obavezno probaj, jer svaki sampanjac je drugaciji!

112. Vozili se Jatele i Titele u avionu. Titele ispao. Ko je ostao?

113. E zasto ti je mozak ovolicni `()`? Pa nateko, majka mu stara.

114. Ukoliko za sex nemate inspiracije, drkajte kurac cisto iz zajebancije.

115. Zvuk koji ste upravo culi nije znak za poruku, vec znak da je vasa SEKSUALNA aktivnost na minimumu HITNO poduzmite nesto!. Ako ne znate kako i sta?! Pozovite mene.

116. Od skora nema vise problema oko cekanja na aerodromu , nosenju velikih torbi za vas American Airlines slece direktno u vas stan.

117. Romeo: Zelim da ti malcice smaknem tanga gacice , da ti desnom rukom mrsim stidne dlacice. JULIJA: Od tvojih pustih obecanja ja sam sita , dabogda ti uvenula kita.

118. Ova poruka sadrzi ultraljubicaste zrake! Kod normalnih ljudi izaziva oslijepljenje, a kod seksualno nezadovoljnih kratak osmijeh...!

119. Koje su zene najbolje za brak: ZUBARKE-necemo ga vaditi, APOTEKARKE-3 puta posle jela. KONDUKTERKE guraj jos napred da udju ova dvojica sto vise.

120. Tako smo blizu...a tako daleko, tako te volim a ipak smo stranci, disem samo za tebe... ma doduse ko te jebe!

121. Jebo vrabac vrabicu u picu. Jebo on nju izguza ispreda a ja onog sto u ekran gleda.

122. Ide pile auto putem pregazi ga avion, koliko palacinki staje u telefonsku govornicu? Ni jedna, jogurt nema kosti.

123. Ednes bednes na moj sjednes dinar platis dase klatis, 3 ti guram, 2 ti vadim cik pogodi sta ti radim<<<<<

124. Ovo je mis, dobar mis, nacin mis, da mis, idiot mis, mis bude, mis zauzet, mis dva, mis minuta. Sada ponovo procitaj potuku bez reci "mis"!!!

125. Je'li zelis da te pohvalim zbog tih rijeci, ili da izostavim slovo 'h'.

126. Mozes mi skinuti maicu. Mozes mi skinuti i grudnjake pa ako mora bas biti mozes skinuti i donje rublje ali samo molim te ostavi mi stipaljke na zici!!!

127. Stavi prst u mene lagano njezno da me osjetis. Napravi 2-3 kruga u meni izvadi ga i polizi. Zauvijek tvoja nuttela...

128. Srecen rodenden (so malo zadocnuvanje)

129. ¶ÅÖ MÌ Jè TÈLèØòÑ KßõZ ¶ßòzÒß àLì ñÄ SVü Sßèçü JöS üVëk DöBßö ßÅdì.

130. Fuck the Cola, fuck the pizza, all we need is GIBANICA.

131. Najnovijim anketama utvrdjeno je zasto muskarci ustaju nocu. 10 % ustaje da bi nesto pojeli, 15% da bi otisli u wc a 75% ustaje da bi se vratilo kuci!!!

132. I ja imam zelju da me neko ubode. Ukljuci punjac! Tvoj Mobilni Telefon.

133. Ja ono jes jos juce bilo, onomade, ali ja nikako da uspem da nadjem one trk files za koje sam pitala tvog brata i ovom prilikom hocu da ga ocinkarim.

134. Cujem da ti je dobra, lepa, cupava... Cujem da je na otvoru vrlo uska i da jedva prolazi glava i ako je rastegljiva! Ako je tako, strava ti je-ROLKA!

135. Koje su karakteristike velikih jebaca? (znao sam da ne znate)

136. Postoje 4 vrste orgazma: 1. POZITIVNI (ooohhh daaa); 2. NEGATIVNI (ooohhh neee); 3. RELIGIOZNI(ooohhh boze) i 4. LAZNI (ooohhh Sasa)

137. Ovaj SMS košta me 20 Rp., 3 minuta pisanja, 40 sek. jer sam napravio/la par greški, 7 sek. slanja. I kad sve sabereš vidi se iz prilozenog da mislim na tebe.

138. Da li imas bikloner za gemanzovanje sta se stavlja na pufnu da ne susnjaju vimbroni kod leve spelvrcne za restabulidovanje na cincilatoru.
139. Ako se nešto dobro desi piješ da proslaviš, ako se nešto loše desi piješ da zaboraviš, ako se ništa ne desi piješ da bi se nešto desilo.

140. Sunce sija ko tepsija u mom srcu depresija, kisa pada cvjetaju bandere ja te volim ti si moja cigla. Poslala: Anja
141. Oj djevojko Milijana, prosetaj mi Radovana, prosetaj ga gore-dole, dok te ruke ne zabole.

142. Isao roker na pecanje i ulovio zlatnu ribicu. Ona mu kaze; RECI SVE ZELJE, RECI STA TREBA? On je baci u vodu i rece; MA JEBO TE SINAN SAKIC.

143. BOSANSKA POEZIJA: Mjesec sija ko' tepsija, mene pici depresija. Primi ovaj buket ruza sto ti moje srce pruza. Jebo mater ako te nevolim.

144. Kako endes bendes na moj sednes! Tri ti guram, dva ti vadim cik pogodi sta ti radim? Ti na sebe ja na tebe cik pogodi ko te jebe???

145. Preko reka preko mora strastvena je zelja moja da ti dodjem ja u san i provedem sa tobom makar jedan dan.

146. Otisla si e pa neksi i nisi bila Bog zna sexy, svaki ti je nesto dao, a ja sam te zajebao, zivot tece i bez tebe, a ustvari KO TE JEBE!!!!

147. Cujem da ti je LEP, DOBAR, KRUT, da ti je CUPAV, NENORMALNO VELIK, i da ti NE MOZE STATI U PANTALONE... Mogu ti reci, stvarno ti je S U P E R taj DZEMPER!!!

148. LAKO JE TEBI JARANE, KAD TI ŽENA KROJI PLANOVE!!!

149. Voli te tvoja motorna testera.

150. Iza sedam gora, iza sedam mora, iza sedam potocica, iza sedam brezuljaka, probudi se jedan zmaj i kaze: "Jebote, di ja to zivim?!"

151. Ako ispusis ti mene rasturicu ja tebe, ali ti ces se rasturiti vise nego sto cu se ja ispusiti, jer mene ce mnogi pusiti kao ti a tebe niko nece klepiti ko ja. -JOINT

152. Isao zeka kroz sumu i vidi magarca, magarcu se digne kurac. Zeka pocne da bezi a magarac ce: -Stani zeko ovaj kurac nije za tebe nego za konja sto cita!!!

153. Procitaj u slucaju RATA! Ne sada budalo, sada je MIR!

154. Kakvoga imas: velikoga ili maloga…………………………....macka?

155. Ti si prezent mojih misli, budi predikat mog zivota, jer infinitivna cula superlativno mi nalazu, da cu sa tobom imati dobar futur!

156. Ja te volim, ja te obozavam, ja bih s tobom da se razmnozavam!

157. Covek je najsavrsenije bice koje moze da napravi svaka budala.

158. Ima dana kad bas nista ne radim. Vec ih je sest u nedelji. Poslao:

159. U zivotu rado nabijam! Verujem, da i ti isto. S tobom bi nabijao do nesvesti! Ako si za, pozovi me da se dogovorimo za partiju TENISA!!!

160. Za sjaj u ocima i leprsavi izgled koristite kozmetiku BADEL.

161. Cijenicu te vise ako budes dosljedna svoje nedosljednosti, kravo!

162. Izgubio sam veru u sebe, Izgubio sam veru u ljubav, Izgubio sam veru u Boga. Smisao života pronasao sam u igli. Sad heklam i super mi je!

163. Medjunarodna ljubav je kad Indijanac rusku groficu nemackog porekla u japanskom hotelu americkom brcinom i francuskom strascu SRPSKI POJEBE!

164. Medjunarodna ljubav je kad Indijanac nemackog porekla u japanskom hotelu americkom brzinom i francuskom strascu - bosanski pojebe! ! !

165. "Sex je upornost, snaga, izdrzljivost", rece mrav i podize stonogi prvi par nogu!

166. Skinite gace - dame biraju.

167. Iz fabrike kurtona pobegla je cela kutija, ljigavi su i tek namazani uljem. Jedan od njih ima i mobilni, cim ovo procita neka se javi da ga stavimo na kurac. Poslao: Zeljko
168. IMAL KAVE...IMA...JEL FRANKOVA...JE...DAJ MENI JEDNU...OCES TI MANJINA..JA NE BIH MAJKEMI... MA DAJ

169. U vas mobilni je usao opasan crnogorski virus ali ne sekiraj te se on ne radi nista kao i obicno:))

170. A*K*O*I*Z*M*E*D*J*U*S*L*O*V*A* V*I*D*I*S*Z*V*E*Z*D*I*C*E* P*O*D*H*I*T*N*O*T*I*T*R*E*B*A*S*E*X*!*

171. ---<>:HEJ MOMCI, KOLKO JOS IMAMO DO JAJOVODA? ---<> ---<> ---<> ---<>: O STARI MOJ, TEK SMO ---<> ---<> ---<> PROSLI ---<> ---<> KRAJNIKE! ---<> ---

172. Lud za tobom, sta cu sa tobom, uvek si uz mene, ne mogu bez tebe, uz tebe je svaki dan kao najlepsi san. Bez tebe ne mogu ni dana, zivela moja MARIHUANA!

173. Mod1lNi nI JE pA0 8A TREEg SPrAtA, NIJe MU mITa BIl0, fALLa bOGU *

174. Ceka spermic spermica, a ovaj kasni pa ga prvi zove na mobilni: -Sta radis? -U kurcu sam! -Pa idi u picku materinu!

175. Ovo pas, je pas, sjajan pas, nacin pas, da pas, se pas, idiot pas, zaposli pas, 20 pas, sekundi pas. A sad procitaj ovo bez psa.
176. RECEPT: 1kg poznastva, 20kg ljubavi, 15 lepih pogleda, 50 poljubaca, 20 stiskanja, sve to staviti u siroki couch, dodaj bananu i 2 jajeta, 10min mesanja i cekati 9 meseci.
177. Recept za tortu: 2 lepe noge, 2 balona mleka, 1 banana, 2 jaja, dignuti noge, ugrejati mleko, bananu staviti u posudu. Pokriti jajima i mesati dok ne pusti sok i ne omeksa.
178. Oh beby, beby, ko te nebi, taku mladu strpao u kadu, malo soli da neboli, malo ulja da ne zulja, jedno cebe da ne grebe, pa da vidis kako baja jebe.
179. Mnogo volim da udjem u tebe, tako malu mokru.Kad ulazim prvo se najezim a posle mi je lepo i toplo, volim da prskam po tebi i oko tebe! Volim te kadice moja!
180. Stoji kita usred zita, jebem onog koji cita, pusi onom koji salje da mi kita stoji dalje.
181. Volim kad smo sami, kad ne biras vreme da budemo zajedno, najvise volim sto me cesto diras tamo gdje se najvise palim. Voli te tvoj PC.
182. Mlada, pametna, lepa, atraktivna, pozeljna, zgodna, duge noge, duhovita, situirana... ne trazim nista samo sam htela da se malo hvalim.
183. Koja je razlika izmedju decka i "prepaid" GSM usluge? Za "prepaid" napunis i zoves, a decko napuni i ne zove!
184. Obavestavamo vas da gasimo nas casopis "Kreten" jer nam se ne isplati stampati ga za samo jednu osobu.
185. Duzina vaseg kurca nije dovoljna za kandiaturu u Ginisovoj knjizi rekorda. Pokusajte u kategoriji male nobicne izrasline.
186. Danas sam bio u cirkusu. Gledao sam lavove i tigrove. Ulaz sam platio 50 dinara. Platio bi jos 150 samo da vidim lice simpanze koja ovo cita.
187. Recept za SEX: Malo pasulja da se bolje jase, malo ulja da ne zulja, maolo soli da ne boli, salate da se skine zate i dve zlice vegete da ne dodje dete.
188. HASKI je dobar za sneg, VUCJAK je dobar za drogu, LESI se uvek vrati kuci, DOBERMAN je dobar cuvar, PTICAR je dobar za lov, a sta je s tobom DJUKELO?
189. Zove Fata Muju na mobilni, kad zenski glas kaze: "Preplatnik je privremeno nedostupan-molim nazovite kasnije". A Fata ce: "A tebi je dostupan, kurvo jedna!"
190. Moram priznati da mastam o tebi i da mi se vec dugo svidjas. Zastane mi dah kad te vidim. Zeim te i jednog dana moram te imati, NOVI BMW COUPE!
191. KAKO ZENE RANGIRAJU MUSKU STVAR? OD 18-27 GOD. ZELJKO 28-40 TVRTKO OD 41-60 MIRKO OD 61-SPOMENKO
192. Ova poruka je poslata iz kosmosa pre *1000*godina u nadi de ce pronaci *NAJSLADJE*stvorenje na planeti zemlji. Ovog trenutka misija je zavrsena***
193. KAKO SRUSITI MIGA U TRI POTEZA? 1.nades MIGA. 2.dignes MIGA. 3.popusis MIGA!!! Onda moze jedno rusenje?
194. Last night, I needed u so badly, I wanted 2 taste you, I wanted&nbsp; you in me so you could work your powers on me but i couldn't find you
195. Ne znam, zasto te ne mogu dobiti na telefon, mozda pa, po gresci, ova poruka dodje na tvoj broj.
196. Niko nije tako lud, da bi procitao celu ovu poruku. No, uvek se nadje izuzetak...
197. Najpre cu skinuti tvoju svilenu kosuljicu, zatim te prisloniti na svoje tople usne. Potom te lagano probati jezikom a tek tada staviti te u usta dragi moj BRONHI.
198. Sms info: Policija savjetuje: vozis i pijes - ce se polijes.
199. Kad te vidim i kad se zagledam u tebe, mislim si da si najljepsi crv usred salate!
200. Ako mozete citati ovu poruku, pismeni ste i imate GSM u ruci. Stvarno ste rodjeni pod srecnom zvezdom...
Nazad na vrh Ići dole
https://laci619.4umer.com
laci619
Admin
laci619


Broj poruka : 77
Godina : 30
Локација : srbija-->vojvodina-->zrenjanin-->zitiste-->banatski dvor
Datum upisa : 25.10.2008

SmS poruke (ljubavne) Empty
PočaljiNaslov: Re: SmS poruke (ljubavne)   SmS poruke (ljubavne) EmptyNed Nov 16, 2008 10:31 pm

Stvarno ste rodjeni pod srecnom zvezdom...
201. Ako moje ruke tvoj vrat dodiruju, moje usne tvoj otvor lizu, onda znam, da ti meni pripadas - moja najdraza boca piva!
202. Prija ti moj dodir i neznost kada se obavijam oko tvog tela. Postoji li lepsi osecaj kada si ti gol, a ja na tebi. Voli te tvoje verno ... cebe!
203. Otisao si e pa nek' si, da si barem bio sexy. Jebat ti je svaka dala, e ja sam te zajebala. Bas je lepo sad bez tebe. I na kraju ko' te jebe!
204. Nakon dobrog sexa, pojescemo dva, tri keksa. Bicemo snazni i malo vlazni. Uvek ostanem bez rijeci kad spermici pocnu teci, tad sve izgubi sjaj jer je sexu kraj.
205. Vazno obavestenje!!! Vas GSM aparat je dobio virus I LOVE YOU! Molimo Vas da odete u apoteku po antivirusnu kremu kojom ce te ga premazati. Vas GSM operater.
206. Curica ga uzme i stisne ruku, s rukom ide gore dolje i po ruci joj curi bela tekucina. Sta curica radi? Muze Kravu
207. Sex is not an answer, sex is a question. Yes is an answer
208. Znas sta ja volim? Kad ga lizes, a ne dises pritom i kad ti curi bijela tekucina niz usta. Ukus RUMENKA je najbolji!!!!

209. MOBTEL INFO Upravo ste u nasoj velikoj nagradnoj igri izgubili 5000 DM! Iznos hitno uplatite proslediocu poruke, ili cete imati posla sa nasim placenim ubicama!
210. Obavjestavamo vas da ce sutra komunalaci obaviti skupljanje krupnog otpada. Zato vas molimo da stanete na vidno mesto.
211. Oh, kako samo volim kada diras moje dlacice, kada onako grubo guras moju glavicu u svoja usta, a najvise volim kada me namazes onim sluzavim. Tvoja ZUBNA CETKICA!
212. Press down
down more
OK
more
YES
ahh
ohh
yes
almost there
yeah
oh shit
harder
SO GOOD
mmm
THIS WAS SMS
SEX.
213. bo-li me rackuuu
pass me tha rizla...
let me wrap up me ganja...
let me smoke up me marihuana....
legalize it....
don't criticize it!
214. Obavjestavamo vas da se radna akcija NISTA NAS NE SME IZNENADITI odgadja za sutra zbog kise.
215. U've got SEXAPPEAL ... U've got STYLE ... U've got INTELLIGENCE... & U've got CLASS . ... U've got D FACE ... & U've got D BODY ... & I've got D WRONG NUMBER, sorry
216. Proslogodisnje istrazivanje u Canadi pokazalo je da teenageri koji ne veruju u Deda Mraza da su skloni seksu s istim spolom. I Vi bolujete od te bolesti.

217. It is good for girl to meet boy in park, but better for boy to park meat in girl.
218. OPREZ! Ovoj je GSM virus! Podaci sa vase SIM kartice bit ce izbrisani. POCINjEM PROCEDURU. 5, 4, 3, 2, 1 ... Hvala, ovime ste postali pretplatnik (MOBTELA, TELEKOMA, uglavnom konkurentske mreže)
219. Tako te volim, za tebe bi isao kroz najvecu vatru, za tebe bi preplivao reku, dakle dodjem sutra, ako ne bude kise.
220. Nasmesi se...neko te voli.
221. Pisemo Vam iz urednistva revije "Moj pas". Obavestavamo Vas, da ste ispali iz uzega izbora. Drugi puta dodjite bolje sredjeni!
222. Upozorenje! U Vasem mobilnom mrgolji milenijski virus. Da ga unistite, telefon bacite na pod i postupak ponavljajte dok ne bude u potpunosti unisten.
223. Upozorenje! Upravo ste dobili virus. Molimo Vas,da odmah iskljucite mobilni, izvadite antenu i bateriju da onemogucite delovanje virusa.
224. 331. Pisemo iz centra MOBTELA. Utvrdjeno je, da upotrebljavate mobilni sa serijskim brojem: 5531/00/598. Zato ce biti upotreba Vasega telefona zablokirana!
225. Svidja mi se kad me tvoje dlacice skakljaju po mojim intimnim dijelovima. Svaki dan te s veseljem trljam do iznemoglosti. Moja draga ZUBNA CETKA.
226. Vremenska prognoza: Stanje na muskarcima! Muskarci su posvuda normalno provozni, osim na centralnom dijelu, gdje je povremeno velika opasnost naleta!
227. Vremenska prognoza: Zene su na nekim mjestima meke i tople,a u unutrasnjosti mokre i skliske! Zato upozoravamo vozace da prilagode brzinu!
228. Ta sms poruka nije Vama namenjena, zato je ne smete procitati. Ako ste je vec procitali, onda s glavom udarajte u zid, dok je ne zaboravite!
229. Ja sam mala vanzemaljka i zivim u tvom mobilnom. To sto upravo pritiskas moje su sise, a sudeci po tvojem osmehu, vidim da ti se svidja.
230. U Vasem gsm-u mrgolji nekoliko milenijskih virusa.Taj problem mozete rjesiti tako da bacate mobitel na pod.To radite toliko vremena dok virusi ne izadju napolje!
231. Da sam barem prije znala,da bez tebe ne mogu zivjeti, da poljepsas moj dan i pozivis moje tijelo. Kad cujem tvoje ime srce mi poskoci...Moj ego jogurt.
232. Daj ako imas vremena dodji da igramo sah, jer nam jedan konj manjka.
233. Imas vremena? Imamo otvaranje gnojne jame pa rabimo predskakaca!
234. Iz sjemenske banke porucujemo Vam da su Vasi spermicidi prespori za izradu djece zato probajte pri drustvu za gojenje puzeva!
235. Iz Venera shopa porucujemo Vam, da odlivak vaseg penisa ne odgovara merilima za prodaju….
236. Ja dobar, ti dobar, mi prijatelja!
237. Mmmm... jedva cekam da se smrkne, da dlaka dlaku drkne...zauvjek tvoja Trpevica.
238. Lovacki savez Srbije porucuje: sezona lova na divje svinje je zavrsena i zato se mozete sada kretati neograniceno.
239. Oprostite? Vasim jajima je prosao rok. Obavezno ih ispraznite u najblizu rupu s dlakavim pokrovom.
240. Posalji ovu poruku stotinama prijatelja i nesto neocekivano ce se dogoditi - ima ces praznu bateriju!
241. Upravo u tom trenutku na svetu 3 miliona ljudi spava, 2 miliona ih seksa a samo je jedan kreten, koji cita poruku na svojem GSM-u. Da li znas ko je to?
242. Dobar dan, ja sam mala radijacija i zivim u vasem mobilnom. Prilikom svakog razgovora ja vam polako unistavam mozdane celije i pospesujem rak. Hvala.
243. Cekala sam te juce. Htela sam osetiti dodir tvog golog tela. Htela sam da zajedno provedemo noc i zajednicko budjenje ujutro, ali tebe nije bilo. Tvoja pidžama.
244. MUP RS se izvinjava što Vam je naš policajac saobracajne policije umesto da duvate u balon dao da duvate u njegov kurac. Molimo Vas primite nase izvinjenje. HVALA!
245. Kad me vidiš, ne možeš mi odoleti! Nežno staviš prst u mene pa ga uvuceš i poližeš svu moju slast! Ja sam tvoja jedina ljubav, tvoja "nutella"!
246. Jel imas bikloner za gemanzovanje sto se stavlja na pufnu da ne susnjaju vimbroni kod leve spelvrcne za restabulidzovanje na cinculator?
247. Istrazivanja pokazuju da u 99% slucajeva ljudi koji su skloni homoseksualizmu dok citaju poruke drze mobitel u desnoj ruci.
248. EN TEN TINI na plazi gola ti se skini, SAVA RAKA pica ti je ko druga svaka, TIKA TAKA sisa ti visi ko da si nekom baka, BIJA BAJA BUF, dolazim zaperi picu!!!
249. Strucna istrazivanja su dokazala da osobe koje su lose u krevetu i koje nikada nisu imale dobar sex pri citanju SMS-ova mobilni drze u desnoj ruci.
250. Obavijest iz MOBTELA-a, molimo Vas da visoko podignete vas mobilni telefon i tako zadrzite 5 min radi finog podesavanja mreze. HVALA NA RAZUMJEVANJU.
Nazad na vrh Ići dole
https://laci619.4umer.com
laci619
Admin
laci619


Broj poruka : 77
Godina : 30
Локација : srbija-->vojvodina-->zrenjanin-->zitiste-->banatski dvor
Datum upisa : 25.10.2008

SmS poruke (ljubavne) Empty
PočaljiNaslov: Re: SmS poruke (ljubavne)   SmS poruke (ljubavne) EmptyNed Nov 16, 2008 10:33 pm

251. Kada ga uzmes u svoju neznu ruku, povuci samo preko vrha, stavi ga u usta i pocni lizati. Kruzi jezikom po vrhu i kada ti usta budu puna nasmijesi se - to je LEDO.
252. Obozavam te toplu i mokru. Obozavam kada udjem duboko u tebe i osjetim tvoju toplinu. Ne mogu vise bez tebe. Volim te moja KADO!
253. Uzimas ga u ruke,osetis toplinu, naslonis ga na usta i lagano stisnes, potegnes ponovno i ponovno, sve do kraja i PIKAVAC JE U PEPELJARI
254. Kad sam te prvi puta vidjela-zaljubila sem se, tvoja elegancija me je ocarala, kad sam u tvoji blizini uzbudjujes me, zelim te, moj dragi AUTO!


255. Kako se Crnogorac moli kad je u avionu: MILI BOŽE TI ŠTO JESI NA NEBESI, AKO SE SLUČAJNO NEŠTO DESI, TI UDESI DA SE NAĐEM NA STJUARDESI.
256. Kako da Te pronađem u izlasku sunca, kako da Te probudim, kako da zajedno otvorimo oči, kako da te pronađem u kapljici rose, kad se budim u podne!
257. A da malo vježbamo matematiku? Tebe i mene zbrojimo, odjeću oduzmemo, krevete dijelimo, pa se množimo...
258. Dragi, uzmi me i nježno dodiruj svojim prstima...obožavam da mi šapućeš na donju rupicu i da me ponekad napuniš do kraja!
Voli te tvoj MOBILNI TELEFON!
259. Obožavam te toplu i mokru. Obožavam kada uđem duboko u tebe i osjetim tvoju toplinu. Ne mogu više bez tebe. Volim te moja KADO!
260. Jučer sam te čekala. Htjela sam osjetiti dodir tvog golog tijela. Htjela sam da zajedno provedemo noć i da se zajedno probudimo, ali tebe nije bilo.
Tvoja PIĐAMA.
261. Da, stisni me. Jako. Jače. Igraj se sa svojim prstima. Daaa... obožavam te! Ti si najbolji... Tvoj MOBILNI TELEFON!
262. Volim kada me ližeš, kada grickaš moju slasnu unutrašnjost. Volim kada svojim jezikom dodiruješ moje obline i kada me ližeš do kraja.
Tvoj SLADOLED!
263. Lud za Tobom, što ću sa sobom. Uvijek si uz mene, što ću bez Tebe. Uz tebe je svaki dan kao najljepši san. Bez Tebe ne mogu ni dana .
Živjela moja M A R I H U A N A!
264. Stojeći sam je molio, sjedeći mi je dala, od otraga sam je polizao, sprijeda pritisnuo, a ipak se nije branila. Oh ti moja mala POŠTANSKA MARKA!
265. Prije nego se na mene popneš podmaži me dobro. Volim kada me zajašeš, čvrsto obgrliš svojim nogama i ponekad napumpaš do kraja.
Zauvijek te voli tvoj BICIKL!
266. Jedva čekam da ga uzmem od tebe, tako toplog i dugačkog, pa da sa njega posišem sve bijelo i ljepljivo i da ga uzmem duboko u usta tako toplog.
Oh moj SLANAC.
267. Prija ti moj dodir i nježnost kada se obavijam oko tvog tijela. Postoji li ljepši osjećaj kada si ti go, a ja na tebi. Voli te tvoja vjerna ... PIDZAMA!
268. Sjećaš se kad si mi polako umočio prst, a onda ga polizao i tu radnju ponovio više puta. I shvatio, to je nešto najbolje na svijetu do sad. Tvoja NUTELLA.
269. Volim kad uđeš u mene malu, vlažnu. Kad uđeš prvo se naježiš, a poslije ti je toplo i vlažno. Voliš štrcati u meni i po meni. Voli te tvoja - TUŠ KABINA.
270. Prije upotrebe suh i spušten, za vrijeme upotrebe mokar i dignut, a poslije upotrebe mokar i spušten! Pozdrav od KIŠOBRANA.
271. Obećao je da će biti nježan, da me neće jako boljeti. Krv je šikljala na sve strane. Kad ga je izvadio.... bio je ogroman. Bio je to moj prvi izvađeni ZUB.
272. Kada bih ti poliznuo vrat, i kada bih stavio jezik nježno u tvoju slasnu rupu, odmah bih znao da si moja najdraža i najbolja... FLAŠA TUBORGA!
273. Kad me imaš, dobro ti je. Kad me lizneš, vlažim se. Kad me pališs, ja se žarim. Kad me sisaš, ja se gubim. Kad se izgubim, ti me gasiš...
Tvoja CIGARETA!
274. Ujutro ga osjetiš, usnama ga dodirneš, rukama ga držiš, pogledom ga ljubiš, voliš ga vrelog, uzimaš ga cijelog. I kad ne znaš gdje je kraj...
... to je KAMILICA ČAJ!
275. Uvijek smo vruće, zagrijane za tebe. Puno pozdrava od... BUHTLI iz pekarne Prečko.
276. Ležim, postaje mi vruće, gledam ga i uzimam ga u ruke, vruć je i tvrd, stiskam ga a on štrca svud po meni, bez njega ja gorim, "SUN MIX" ja volim!


277. Lijepo je znati da postojiš u mom životu...nije bitno ni koliko, ni otkad, ni zašto...lijepo je otvoriti oči i jednostavno znati da si blizu...
278. Ako se ikad sretnemo, nemoj mi ruku dati. Ako se ikad vidimo, pođi i nemoj stati. Ako se ikad nađemo, daleko od mene stani. ako se još volimo, doći će naši dani.
279. Trebaš mi…kao zori sunca, kao tijelu srce, kao suncu zrak, kao tišini nemir, kao kiši kap, kao plimi oseka, kao krv veni, kao…Ti…meni…
280. Nemoj nikad voljeti, možda nećeš shvatiti, jer kad jednom zavoliš, znaj da ćeš patiti. Zaborav je težak voljenog bića, a ljubav je uvijek neka tužna priča.
281. Kad pročitaš ovu poruku ti pomisli na mene kako me srce steže! Otkad Tebe znam, sve me na Tebe veže, Tvoje ime u srcu nosit ću i dok živim Tebe VOLJET ĆU!
282. Ti si cilj i punina mog života. Ti si srce koje me ljubi, uho koje me čuje. Ti si ruka koja me drži i snaga koja me jača.
283. Ne znaš koliko zvijezda na nebu ima, ne znaš kako je meni noćas zima, ne znaš koliko Te želi netko, ali znaj da je uz Tebe iako si daleko.
284. Noćas dok rosa umiva travu, dok tiha noć sanja o danu, noćas dok svi sanjaju o raju ja snivam o Tvom zagrljaju.
285. Oči me tvoje zaluđuju, osmjeh mi donosi sreću. Znaš li dušo da Te nikad zaboravit neću?
286. Ne mogu da zaboravim onu večer, ne mogu da izbrišem sjećanja, ne mogu da Ti kažem «zbogom», kad još nisam rekao «zdravo», kad još nisam upoznao srce Tvoje kad mi ga još nisi otvorila. Ne mogu da kažem da je kraj, kad nije ni početak.
289. ________________________________________
290. Želio bih da sam zvijezda.....Cijele noći bih promatrao Tvoje prekrasno lice i milovao Tvoje snove.....Jedino čega bih se bojao bila bi zora koja bi me na cijelu vječnost jednog dana odvojila od Tebe!
291. Ako te nekad život razočara i nastanu čežnje i boli, sjeti se na trenutak mene, koji ce vječno da te voli.
292. Ne okreći glavu kad me vidiš i ne gledaj me kao neznanog gosta, osmjehni se bar zbog prošlosti naše, od osobe koju volim i osmjeh je dosta!!!
293. Sve mogu preboljeti al ne mogu to da sve što si ti bila meni, bit ćeš i njemu.
294. Ti si mi sve što imam, volim Te srcem svim, Ti si mi sve što imam, zbog Tebe postojim, bez Tebe nestat će sunca, druge ću prositi za malo ljubavi, bez Tebe jedina moja, za koga živjeti, za koga umrijeti...
295. Lako je reći VOLIM TE, to može i dijete reći koje ne zna što je ljubav. Vjerujem samo onome tko sa suzama u očima kaže ŽELIM TE!!
296. Zvijezdice moja što svijetliš mi u tihoj noći, znaj da si mi sve i kad život ode molim te ne ostavljaj me jer VOLIM TE NAJVIŠE!!!!!!!!
297. Ti si razlog što sam tu, Ti me držiš iznad vode, Ti si mir na jastuku, Ti me gasiš kada gorim, kad mi dode da se predam Ti si razlog što se nedam.
298. Daleko si voljen moj, duge su mi tamne noći, ali ljubav mi snagu daje da izdržim u samoći.
299. Daljina nas djeli, ali ljubav nas spaja, teško mi je bez Tvog zagrljaja!
300. Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi uđu u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, natjeraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju: MENE!
Nazad na vrh Ići dole
https://laci619.4umer.com
Sponsored content





SmS poruke (ljubavne) Empty
PočaljiNaslov: Re: SmS poruke (ljubavne)   SmS poruke (ljubavne) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SmS poruke (ljubavne)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
laci619's forum :: Ostalo :: Ostalo-
Skoči na: