laci619's forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

laci619's forum

mene sve interesuje !
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
laci619
Admin
laci619


Broj poruka : 77
Godina : 30
Локација : srbija-->vojvodina-->zrenjanin-->zitiste-->banatski dvor
Datum upisa : 25.10.2008

igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti... Empty
PočaljiNaslov: igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti...   igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti... EmptyČet Nov 13, 2008 11:28 pm

za mene odgovor je CS (Counter-Strike) ja licno mislim da igra nemoze dosaditi !!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://laci619.4umer.com
kobac




Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.11.2008

igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti... Empty
PočaljiNaslov: PO MENI NAJBOLJE IGRE ....   igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti... EmptyNed Nov 16, 2008 5:18 pm

Suspect ja imam samo 3 igre koje wolim i koje cu uwek woleti to su: FIFA,PES i Counter Strike znaci extra igre Sto se tice FIFE i PES tu sam PRO!!! a CS moram jos mnogo da strebam!!! nemoj te me izazivati na FIFA ili PES utakmicu jer sam tu ponavljam EXPERT!!! Smile Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
SrBiNdOkOsKe

SrBiNdOkOsKe


Broj poruka : 67
Godina : 30
Datum upisa : 05.11.2008

igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti... Empty
PočaljiNaslov: Re: igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti...   igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti... EmptyNed Nov 16, 2008 7:17 pm

kobac ::
Suspect ja imam samo 3 igre koje wolim i koje cu uwek woleti to su: FIFA,PES i Counter Strike znaci extra igre Sto se tice FIFE i PES tu sam PRO!!! a CS moram jos mnogo da strebam!!! nemoj te me izazivati na FIFA ili PES utakmicu jer sam tu ponavljam EXPERT!!! Smile Smile Smile Smile Smile

Nastrebaces ti i CS al samo vezbaj
Nazad na vrh Ići dole
http://srbin.forumandco.com/
Sponsored content





igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti... Empty
PočaljiNaslov: Re: igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti...   igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
igre koje sam voleo,koje volim,cu voleti...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
laci619's forum :: PC :: Igre-
Skoči na: